Popüler Yeniler
Reklamlar

Derya Uluğ'nun sevgilisine aldığı doğum günü hediyesinin fiyatı dudak uçuklattı

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ, sevgilisi Asil Gök için organize ettiği doğum günü partisi sonrası magazincilere konuştu. Sevgilisine 150 bin TL değerinde saat hediye eden Uluğ, "O bunu hak ediyor. Müzik kariyerimin bu noktaya gelmesi için çok emek gösterdi. Bu çabanın değeri milyonluk saatle bile ölçülemez" dedi. Öte yandan Uluğ'nun parmağındaki tektaş yüzük ise dikkatlerden kaçmadı.

Kanunlar Gibi, Okyanus ve Canavar gibi şarkılarıyla tanınan Derya Uluğ, sevgilisi Asil Gök için Yeniköy'de bir mekanda doğum günü partisi organize etti. Uluğ'un sevgilisine aldığı saatin fiyatı dudak uçuklattı.

Mekan çıkışı konuşan Derya Uluğ, "Sevgilinize 150 bin TL değerinde saat hediye etmişsiniz. Doğru mu?" sorusuna, "Asil ile yıllardır beraberiz. O bunu hak ediyor. Müzik kariyerimin bu noktaya gelmesi için çok emek gösterdi. Bu çabanın değeri milyonluk saatle bile ölçülemez" dedi.

Derya Uluğ'nun parmağındaki tektaş yüzük dikkatlerden kaçmadı. Uluğ, "Bunlar daha ısınma turları" diyerek sevgilisini kahkahaya boğdu.