13 dakikada 3 deprem

Kayseri’de 13 dakikada 3 deprem meydana geldi! Son depremler…
Kayseri’nin Kocasinan ilçesi, 13 dakikada 3.9, 3.8 ve 3.0 büyüklüğünde depremlerle sallandı. Son depremler hakkındaki tüm bilgiler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından paylaşılmaya devam ediyor.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığının tespitlerine göre merkez üssü Kocasinan ilçesi olan saat 10.32de 3,8, saat 10.39da 3,9 ve saat 10.45te 3 büyüklüğünde 3 deprem oldu. Depremde can ve mal kaybı yaşanmadı.

DEPREMDE OLUMSUZ BİR DURUM YAŞANMADI
Sosyal medyadan paylaşım yapan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Geçmiş olsun Kayseri. 3.8 büyüklüğünde bir deprem ile sallandık. Şu an için ekiplerimize ulaşan olumsuz bir durum bulunmamaktadır. Bütün birimlerimiz teyakkuz halindedir. 153 çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz ifadelerine yer verdi.

Aydın ve Kayseri’deki deprem ardından gözler bir kez daha son depremlere çevrildi. Kayseri’nin Kocasinan ilçesi, 13 dakikada 3.9, 3.8 ve 3.0 büyüklüğünde depremlerle sallandı. Aydın’ın Efeler ilçesinde ise 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Türkiye’nin farklı şehirlerinden deprem haberleri gelmeye devam ediyor.

Kandilli Rasathanesinin son verilerine göre, Akdeniz, Muğla, Malatya, Düzce, Burdur ve Akdeniz’de şiddetleri 1.2-.3.0 arasında değişen artçı sarsıntılar meydana geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir