Ünlü sanatçı Alişan

Ünlü sanatçı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti
Ünlü sanatçı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, 20 gündür koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Acılı haberi alan aile hastane önünde gözyaşlarına boğulurken 41 yaşında hayatını kaybeden Tektaş, bugün son

yolculuğuna uğurlanacak.
Ünlü sanatçı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, 20 gün önce tespit edilen koronavirüs teşhisi nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Sarıyer Maslak’ta bulunan özel bir hastanede tedavi alınan Tektaş’ın durumu gece saatlerinde ağırlaştı.ÜNLÜ İSİMLER HASTANEYE KOŞTUAncak Selçuk Tektaş, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını

yitirdi. Tektaş’ın acılı ailesi ve sevenleri hastane önüne gelerek göz yaşlarına boğuldu. Mahsun Kırmızıgül, şarkıcı Berkay ve Ceylan, Alişan’ı teselli etmek için hastaneye geldi.
BUGÜN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAKHaftalardır kardeşinden gelecek iyi haberi bekleyen ve bir an olsun hastane önünden ayrılmayan Alişan ise aldığı ölüm haberiyle yıkıldı. Sabaha karşı sosyal medya hesabından acı haberi

duyuran Alişan, “Canımın yarısını, kardeşimi, her şeyimi hakka uğurladık. Cenazemiz bugün öğle namazına müteakip Teşvikiye camisinden kaldırılacaktır” dedi.
SELÇUK TEKTAŞ KİMDİR?Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş 12 Mayıs 1980 yılında dünyaya geldi. 2009 yılında Merve Tektaş

ile evlenen Selçuk Tektaş, iki kız babasıdır. Tektaş, uzun yıllardır şarkıcı Alişan’ın menajerliğini yapıyordu.
Son dakika: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs nedeniyle kardeşini kaybeden sanatçı Alişan ile telefonda görüşerek taziyelerini iletti. Erdoğan görüşmede acılı aileye ve sevenlerine başsağlığı temennisinde bulundu.

Ünlü sanatçı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, 20 gün koronavirüs teşhisi nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Maslak’ta bulunan özel bir hastanede tedavi alınan Tektaş’ın durumu gece saatlerinde ağırlaştı ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Alişan’ı arayarak başsağlığı diledi.TEKTAŞ

AİLESİNE SABIR DİLEDİCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmede Selçuk Tektaş’a Allah’tan rahmet, ailesine ve dostlarına başsağlığı temennisinde bulundu.
BUGÜN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAKUzun süredir koronavirüsle mücadele eden kardeşinin tedavi gördüğü hastaneden bir

an olsun ayrılmayan Alişan, gece aldığı acı haberle yıkıldı. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan şarkıcı, hem yaşadığı acıyı hem de cenaze bilgilerini paylaştı. Instagram hesabının hikaye kısmından açıklama yapan şarkıcı, “Canımın yarısını, kardeşimi, her şeyimi hakka uğurladık… Bugün öğle namazına müteakip, Teşvikiye Camii’nden kaldırılacaktır” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir